Metamorfní terapie

Metamorfní terapie

Metamorfní terapie (metamorfika) je jemná a příjemná metoda s hlubokými účinky, 

která uvolňuje emocionální, fyzické a psychické bloky a programy a rozvíjí tak potenciál ve všech svých aspektech. 

Metamorfní terapie/metoda harmonizuje energetický systém člověka. Uvolněním a postupným odstraňováním energetických bloků a negativních emočních záznamů, se u člověka mění jeho osobní vnímání reality, jeho postoje a v konečném důsledku se mění jeho život. 

Metamorfní terapie zlepšuje tělesné zdraví, přísun vnitřní síly a radosti. Pomáhá vytvářet psychickou a emocionální rovnováhu a umožňuje plně využít vlastní talenty a tvořivost.

Je to zablokovaná vitální energie člověka, která nemůže volně proudit energetickým kanálem, jež se nachází podél páteře. Vznikají působením traumat, strachů a stresů plodu i matky v průběhu početí, prenatálního vývoje a porodu. Fixují se v paměti kořenových nervů po délce páteře. Projevují se formou psychických, emocionálních či fyzických potíží, citové nerovnováhy, stresů a poruch chování. 

Aplikuje se na reflexních zónách páteře (chodidla, ruce, hlava), kde je zachycena celá časová osa prenatálního období od početí až po moment narození. Provádí se prostřednictvím jemných doteků v hlubokém uvolnění při relaxačním odpočinku, většinou v sedě.   

Metamorfika se provádí maximálně 1 x za týden, aby naše mysl a energetický systém byl schopen přijmout změny. Jinak by docházelo k vnitřnímu chaosu. Metamorfiku je vhodné opakovat 8 – 10 x, aby mohlo dojít k přenastavení vzorů a navrácení životní energie do plného potenciálu. Jedno sezení trvá přibližně 60 – 70 minut. 

Pro všechny… ženy, muže i děti. U dětí je vhodné, aby vydržely v klidu alespoň 20-30 minut.

Metamorfika nemá žádné omezení, nedoporučuje se pouze při horečnatých onemocnění nebo nachlazení. 

Terapeut nepotřebuje od vás žádné informace. Čím méně ví, tím lépe může pracovat, protože se nenapojuje na žádný klientův problém a drží si srdečný odstup. 

Ceník … Jedno sezení 60-80 minut 550kč. U dětí 300kč.

 Objednávky na petulka.ka@gmail.com, 725656351, nebo na messengeru