abc

Tvořivý ateliér

Setkáváme se

arte dílny pro děti

Tvořivý kroužek pro děti

Figurkohraní

Konzultace a poradenství

Ženské kruhy

Arte dílny pro děti

Tvořivá dílna

Setkáváme se každý týden a věnujeme se tématům, které nám zrovna přicházejí. S každým tématem se ponořujeme do zkoumání našeho těla, naší mysli, našich pocitů, emocí, přání. Je to osobní psychohygiena, kterou bychom si z preventivních důvodů měli jednou za čas dopřát všichni. Jak děti, tak dospělí. Arte dílny jsou k mání živě i jako workshopy online. 

Tvořivý kroužek

Tvořivá dílna

V Tvořivém kroužku se věnujeme kreativnímu tvoření a malování. Zaměřujeme se především na prožitkové chvíle a rozvoj kreativního myšlení. Necílíme na konečný výsledek jako na dokonalost, ale originální osobité dílo.

Figurkohraní

Kreativní hry

Figurkohraní v sobě spojuje projekt Figurkové školičky a hry šachy. Hravou formou, pomocí šachového prostředí a pohádkových příběhů s dětmi trénujeme logické myšlení a rozvíjíme další schopnosti a dovednosti u dětí.

Konzultace a poradenství

Poradna

Jsem sociální pedagog, předškolní pedagog, průvodce, vychovatel, poradce, lektor, ceremonialistka. Již přes 20 let se zabývám výchovou a vzděláváním dětí a neméně tématem rodičovství, neboť od něj se mnohé odvíjí. Pomáhám rodičům a jejich dětem vytvořit smysluplný a naplněný život navzdory překážkám, které se objevují.  

arte