neuro

Workshop online

     Květ života

Neurografika workshop

Květ života je workshop který kombinuje techniky neurografiky a neuroartu.

Pomocí neurografické kresby navnímáme květ života v plné jeho síle a tvůrčí energii. Je v něm obsažen pravzor samotného života a bytí. Kreslením květu života se můžeme nacítit na sjednocení a velkou nekonečnou svobodu. Zároveň se rozpomeneme na sílu v našem nitru, která nám může ukázat možnosti, které před sebou máme a život nám je nabízí.  

Květ života je tvořen devatenácti kružnicemi a každá má svůj význam a smysl. Dohromady tvoří celek, ve kterém nejsou žádné nepravidelnosti a je dokonale symetrický a přesný.

Workshop je vedený a v průběhu kreslení se dozvíte mnoho dalších zajímavých informací. Budete potřebovat čtvrtku A4 nebo A3, pastelky, třeba i fixy a kružítko s pravítkem.   

Ať už jste se jste se s neurografikou setkali či nikoliv, v členské sekci na Vás čekají videa zdarma, ve kterých se dozvíte základní informace k neurografice a neuroartu.

Přístupové údaje do členské sekce obdržíte po úhradě workshopu, v samostatném e-mailu. Pokud e-mail dlouho nepřichází, vyčkejte pár minut. Občas to trvá. Aktualizujte přijímání a odesílání pošty.

Kresby účastníků workshopů

Ráda zde zveřejním vaši kresbu. Poslat mi ji můžete na e-mail, nebo do zpráv na messengeru.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

neuro