neuro

Harmonizace těla i duše

Neurografika

On-line workshopy

Živá skupinová setkání

Individuální koučink

NeuroGrafika

Neurografika je tvůrčí metoda transformace podvědomí, která kombinuje psychologii a umění způsobem, který nám umožňuje přístup k hlubokým vrstvám našeho vědomí. To znamená, že se dostáváme i do našich podvědomých a nevědomých částí nás samotných, které jsou nám často méně přístupné.

 

Neurografika má pravidla a záměr. Cílem každé kresby je harmonizace našeho těla i duše. Jedná se o transformační kreslení, které přináší změnu. Otevírá témata, která v sobě řešíme. Uvolňuje od překážek, limitů, napětí a stresu.

Další informace k neurografice jsou též dostupné na blogu.  

NeuroArt

NeuroArt je styl výtvarného kreslení, které vychází z neurografiky. Je ale bez záměru, omezení a nemá pravidla. Obrázky jsou malovány pro krásu a harmonizaci těla a duše a lze s nimi krásně vědomě kouzlit.

Můžu o sobě říct, že neumím malovat. Nikdy mě to netáhlo. A pak mi Peťa nabídla, abych byla její studený neurografikou nepolíbený tvor, jehož obrázky bude mít k certifikaci.
Jasně že jsem kývla. Kreslení jde přes tělo, můžete cítit cokoli. Mi běhal mráz po zádech, měla jsem tlaky v krku atd. „Ujasnila jsem si směr v podnikání a jdu si za ním. Mám teď jasnou vizi, vše si sedlo, chaos se propojil do struktury a nyní vím, že to je správná cesta.
A získala jsem pro sebe krásné obrázky jako bonus.
Neurografiku s Peťkou Kaňákovou vřele doporučuji všem. I dětem. Je to pecka. Fakt.
Petra Kubaláková

www.petrakubalakova.cz

Paní Petra mě přivítala v sympatickém a útulném prostředí svého domu, přímo ve své kuchyni, u rodinného stolu. Po celou dobu neurografické lekce mi bylo příjemně, dostala jsem srozumitelné instrukce o tom co a jak mám dělat a neměla jsem pocit jakéhokoliv tlaku. Já jsem se v průběhu setkání měla potřebu ubezpečovat “ jestli to tak může být?“ Peťka mi vše vysvětlila, vedla mě průběhem kresby i prací s aktuálními pocity. Také bylo příjemné, že si ověřovala, jaké množství povídání je mi příjemné. Celá lekce byla pro mne opravdu příjemná a přesto, že přímá odpověď na původní otázku mi na mysl nepřišla, dovedla mě kresba k zcela jinému pohledu na věc, o které jsem přemýšlela.

Lenka P.

neuro

On-line workshop

Online setkání

Workshop živě

Skupinové setkání

Individuální koučink

Osobní koučink