neuro

On-line workshop

NeuroGrafika

Workshopy pro všechny

Vítejte na stránce, kde naleznete informace k on-line neurografickým workshopům.

Každý workshop obsahuje jedno téma

Každý workshop obsahuje jedno téma nebo záměr, se který pracujeme do hloubky.

živě nebo záznam

Workshopy jsou ve formě videa. Setkání může být v první fázi vysílano živě a poté bude dostupné již jen jako záznam. Některé workshopy jsou předtočené. Jakékoliv dotazy lze řešit ve skupině.

Workshop si můžete pouštět opakovaně

Workshop je přístupný v členské sekci a můžete si ho pouštět opakovaně podle potřeby.

Originální kresba

Z každého workshopu budete mít svoji originální kresbu a zpracujete si, co vás zrovna tíží. 

Chci se přihlásit na workshop!

Workshop

Nabídku workshopů najdete níže. Workshopy placené se nachází v členské sekci. Workshhop zdarma je zasílán po přihlášení odeslání formuláře.

Do členské sekce se dostanete po zaplacení/přihlášení přes objednávkový systém.

Nabídka workshopů

Tak jako strom pouští na podzim listí, aby se nachystal na zimu, propustíme i my z našeho života to, co už nepotřebujeme. Následujeme moudrost přírody.

Pojďte si nakreslit svůj strom života. Jak bude vypadat, jak se může měnit a co vám přinesou jeho plody? Kreslit lze na různá témata, která ve svém životě nyní řešíte, či chcete podpořit. Workshop se připravuje. 

Uléháte večer do postele a máte hlavu plnou starostí a myšlenek? Nemůžete k vůli tomu usnout a v klidu spát? Pak je tenhle worshop právě pro vás. Je zdarma a dostupný pro všechny.

Pojďte se pomocí neurografické kresby rozloučit s tím, co už ve svém životě nepotřebujete. Mohou to být nejen zesnulí lidé, ale i bývalí manželé, partneři, projekty, starý domov nebo místo, smutek, nemoc apod. 

Potřebujete si každé ráno navodit atmosféru pro lepší den? Rozproudit tvořivou energii? Ujasnit si harmonogram dne? Pak je tenhle worshop právě pro vás. Je zdarma a dostupný pro všechny. 

Přepadají vás deprese a vy nevíte co snimi? Pojďte kreslit Neurografiku. Uleví vám od potíží a navíc si nakreslíte hezký obrázek. Workhop je vhodný pro děti i dospívající. 

Úvod do Neurografiky obsahuje základní informace k neurografice. V první části workshopu vám vysvětlím jak funguje neurografika, v druhé si namalujeme jednoduchou kresbu k pochopení procesu. Workshop je zdarma. 

Prastarý symbol posvátné geometrie má svůj význam i v Neurografice. Pojďte si ho nakreslit spolu se mnou a prožijte hezké chvíle při tvoření. 

Pojďte se spolu se mnou pomocí neuroart kresby naladit a oslavit Letní slunovrat. Načerpejte inspiraci a energii na tyto magické dny, kdy je slunce na svém pomyslném vrcholu. Workshop je zdarma.

 

Sebeláska je o vztahu nás se sebou. Má velký vliv na všechny oblasti našeho bytí. Sebeláskový workshop je pro Vás všechny, které toto téma zrovna volá. 

 

Neurografický workshop, který nám pomůže rozpohybovat a probudit naše záměry, projekty, sny a nápady. Vedený workshop vhodný i mimo jarní dobu.   

 

Pohodové kreslení, při kterém si nejen odpočinete, ale načerpáte také tu správnou energii pro všední chvíle. Workshop je ZDARMA. Jedná se o NeuroArt workshop.

neuro

Neurografika

Individuální vedení neurografiky