léto

Léto 2023

 Příměstský tábor

Tvořivý týden 17. – 22. 7.

Rozproudíme naši kreativitu tvořením. Pro děti od 4-10 let.

Tvoření je koření života a my si s dětmi okořeníme prázdninové dny smysluplnou činností. Většinu dne budeme tvořit nebo si jen tak hrát venku v přírodě, zejména na naší magické zahradě.

Živlové království

24. – 29. 7.

Celým týdnem nás bude provázet pohádka „Tajemství živlového království“. Pro děti od 4-10 let.

S dětmi si projdeme postupně všechny přírodní živly. Upevníme náš vztah k přírodě a ke světu. Ukážeme si, jak živly můžeme využívat běžně ve svém životě, jak se s nimi propojit a jak je vnímat. Pokud počasí dovolí budeme převážně venku v přírodě.

Arte dílny

a malování

7. – 12. 8.

Arteterapie je pojatá jako prevence předcházení možných problémů u dětí. Pro děti od 5-11 let.

S dětmi si zvědomíme a popoříme naše psychické zdraví, náš osobní růst, sebedůvěru, sebevědomí, naše kladné vlastnosti. Posílíme celkově psychickou odolnost na stresové a zátěžové situace. Co má být projeveno, jde ven nejen slovy, ale především pomocí výtvarného projevu. Ten je cílen na prožitek, nikoliv na cíl. Ne vždy umíme vyjádřit slovy, co zrovna cítíme.

Arte dílny budou probíhat v domácím ateliéru, ale také venku na naší magické zahradě.

Deskohraní

14. – 19. 8.

Hra je důležitou součástí našeho bytí. Pro děti od 4-11 let.

Děti budou mít možnost naučit se nové hry, strategie, procvičit logické myšlení, nebo se jen tak zrelaxovat a zabavit hrou.

Pokud počasí dovolí, budeme převážně venku na naší zahradě.

Cena za jeden týden pobytu je stanovena na 3000kč.

Probíhá vždy v po-pá, v čase 8:00-15:00h.

Částkou 2000kč a její úhradou se závazně přihlašujete na týdenní příměstský tábor. Po zaplacení vám na e-mail přijde formulář. Prosím o vyplnění a zaslání zpět. 

Doplatek 1000kč bude vybírán první den táboru v hotovosti. Tato částka pokrývá náklady na stravu (oběd, pitný režim- voda/čaj/džus a ovoce z naší zahrady) a náklady na tvořivý a výtvarný materiál.

V ceně není zajištěna větší svačinka a pojištění. Dětem je potřeba přibalit náhradní oblečení, krém proti sluníčku a pokrývku hlavy, pokud bude slunečno.

 

Většinu času se budeme pohybovat venku na naší zahradě, kde děti mohou v čase neřízené činnosti využít venkovní hřiště a vybavení. Mnoho fotek/činností s dětmi na ukázku najdete na stránce www.beskydska-skolicka.cz. Info pro ty, co mne neznají. Upozorňuji také na to, že tábor ač má své téma, kterému je vyhrazeno dostatek času, se ponese ve volnějším odpočinkovém režimu. 

 

Kapacita je počtu dětí je 8 dětí. Pokud dítě onemocní, je možné za něj poslat náhradníka, pokud někoho sežete. Další možnost je přijít na tábor v jiný termín po dohodě.

Více informací lze získat e-mailem admin@petrakanakova.cz, nebo telefonicky zde… 725656351

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

léto