neuro

Workshop online

     Rozloučení

Neurografika workshop

Rozloučení je neurografický workshop.

Pomocí neurografické kresby se rozloučíme s tím, co už ve svém životě nepotřebujeme a co nás tíží.

Máte pocit, že vás někdo nebo něco stále limituje a omezuje vaše snahy posunout se ve svém životě dále?
 
Pojďte kreslit a vědomě pomocí kreslení je opustit to, co nám již neslouží a brání žít plnohodnotný život. Je ten správný čas zastavit se, poděkovat, prožít vděčnost, rozloučit se a pustit…
nechat přijít nové…
Rozloučit se můžeme se zesnulými, se kterými jsme to nestihli za života…
👉Ale i s lidmi, kteří jsou ještě mezi námi, ale my už je ve svém životě z nějakého důvodu nechceme, nebo nepotřebujeme. Například bývalý manžel/ka, partner/ka. Rozchody a rozvody často bolí dlouho a brání nám se otevřít novým příležitostem.
👉Nechat odejít ale můžeme i naše špatné stavy, jako jsou deprese, záště, nemoci, emoce…
👉Rozloučit se také můžete se starým domovem, nebo místem, ke kterému vás to ještě táhne a brání v tom, abyste se cítili dobře v novém.
👉Rozloučit se také můžeme se starými projekty, prací, něčím co vám dlouhou dobu dávalo smysl, ale nyní už je to vaše koule na noze.
Ano, můžeme vše… a pokud vás to volá, srdečně zvu. ❤ 
Pojďte si prožít vědomě malý rituál rozloučení…

Ať už jste se s neurografikou setkali či nikoliv, v členské sekci na Vás čekají videa zdarma, ve kterých se dozvíte základní informace k neurografice a neuroartu.

Přístupové údaje do členské sekce obdržíte po úhradě workshopu, v samostatném e-mailu. Pokud e-mail dlouho nepřichází, vyčkejte pár minut. Občas to trvá. Aktualizujte přijímání a odesílání pošty.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

neuro